Webové stránky jsou vážně něco, čemu vůbec nerozumím. A abych tomu lépe porozuměla, tak pak jsem si řekla, že se přihlásím do nějakého kurzu. Ovšem do jakého kurzu? Je opravdu mnoho nabídek. V mém městě jsem se podívala, je tady opravdu mnoho kurzů. A abych byla upřímná, vůbec se v tom nevyznám. Každý kurz sliboval něco jiného. Nějaký kurz sliboval, že nás naučí pracovat s webovými stránkami a webem a něco podobného. A to jsem právě potřebovala. Ovšem dalších kurz zase sliboval něco jiného. Sice taky sliboval, že mě naučí něco s webovými stránkami a webem, ale taky nějaké technologie. To bylo docela zajímavé a technologie taky byly něco pro mě. Bavilo mě to o tom číst. Anebo se dívat na nějaké obrázky. Ovšem byl tady i třetí kurz. 

Nutně musím umět na počítači.

Ten taky sliboval něco o webových stránkách. Ale taky se zajímá o tvorbu dalších stránek, webů a taky jak je pochopit, jak je zlepšit. Vůbec jsem nevěděla, jaký kurz si vybrat. Potom mě napadlo, že bych se asi vybrala třeba dva, ovšem jaké kurzy? Hlavně, aby měl ty webové stránky a jak taky je vylepšit. A tak už bylo docela trošku rozhodnuto. Vybrala jsem si ten kurz, který byl třetí a který sliboval že mě naučí vyrábět webové stránky, a tak je zkrášlit a udělat nějaký pěkný design webu. A potom jsem se k tomu vybrala ten druhý kurs. Tam byly webové stránky a taky něco dalšího. Myslím, že se mi to v budoucnu bude jistě hodit.

Na počítači denně pracuji.

V dnešní době je právě důležité umět na počítači. A jsou tam různé programy. Pamatuji si, jak jsem si koupila nový notebook. Chtěla jsem šetřit peníze, tak jsem si koupila ten nejlevnější počítač, tedy notebook. A vůbec tam neměl ty důležité programy, které jsou nutné k práci z domu. Navíc mi tam nejde nainstalovat ani nový Windows. Takže jsem opravu tak o tři roky pozadu s tím notebookem. Je to docela ostuda. Takže až si vydělám nějaké peníze, tak si jistě koupím nový notebook. Potřebuji, aby můj notebook měl všechny důležité věci, které potřebuji k životu a k práci.