Já sama mám problém s tím, co darovat svému příteli, bratrovi, dědovi, tátovi a dalším chlapům k Vánocům. Jako většina žen se pořád snažím vymýšlet originální nápady na dárky, které by mohly udělat radost, a zároveň by se dali běžně využít. Každopádně po pár měsících neúspěšného vymýšlení dárku zajdu do drogérie pro kosmetiku a tím končím. Je to možná klišé dárek, ale stejně udělá radost a navíc kosmetiky není nikdy dost! Teď se společně podíváme na pár osvědčených typů, co těm našim mužům darovat.
 pán co cvičí s činkami
1.       Kosmetika. Jak už jsem psala v úvodním odstavci, kosmetiky není nikdy dost. I když se na to občas netváří úplně nadšeně, uvnitř sebe jsou rádi, že takový dárek dostali.
2.       Parfém. Parfém by se dal možná také zařadit do kosmetiky, každopádně jsem si jistá, že tímto dárkem určitě neurazíte. Existuje hrozně moc druhů a vůní pánských parfémů, které by se vašemu muži určitě mohli líbit. Navíc voňavý muž je o sto procent atraktivnější a to se nám ženám líbí! Takže jestli opravdu váháte a nevíte, co mu koupit, parfém je skvělou volbou.
3.       Šperk. Tento typ určitě není vhodný pro každého, jelikož ne všichni muži rádi šperky nosí. Jestli ovšem váš muž patří mezi ty, kteří ano, může to být skvělý typ na dárek. Můžete se podívat třeba po nějakých stylových hodinkách, které by mu skvěle padly na ruku. Dále například nějaký pěkný řetízek, náramek, nebo jestli nosí prstýnky, tak by mu nějaký nový mohl udělat radost.
4.       Suplementy. Jestli se nějaký muž ve vašem okolí věnuje cvičení a chodí do fitka, určitě by se mu nějaký doplňky stravy mohli hodit.
5.       Zážitek. Většina lidí si ani nepamatuje, jaký dárky na vánoce dostali, ale zážitky si pamatuje většina z nás. Navíc existuje spousta typů. Welness pobyt, skok padákem, projížďka v nadupaném autě a spousta dalších.
 šperk srdíčko
Doufám, že vám moje typy na dárky byly aspoň trochu užitečně, a že si z toho něco vyberete.