Bezbolestné ošetření zubů v Praze je skvělé v tom, že tady je to vážně bez bolesti. Víte, je totiž mnoho lidí, kteří si myslí, že když je někde psáno, že je to bezbolestné, tak je to jen záminka a pak to ve finále dost bolí. Jenže není to tak zase úplně pravda. Bezbolestné ošetření zubů v Praze je vážně pravda. Mě můžete věřit, protože jsem tam byla už dvakrát! Víte, mám hodně velké problémy se zuby, i když se o ně pravidelně starám. Opravdu pečlivě si dvakrát denně čistím zuby elektrickým kartáčkem a taky mám zubní nit a zubní sprchu. A přes den si taky minimálně jednou vypláchnu ústa ústní vodou. Tak proč mi to nestačí?

Zdravé zuby jsou krásné.

Proč mám stále ucpané zubní kanálky nebo už ve třiceti letech mám tři zubní kazy? Vůbec tomu nerozumím. Znám totiž taky lidi, co se o svůj chrup vůbec nestará a má dokonalé zuby. Třeba soused. je kolem šedesátky a má stále vlastní zuby. Sice sem tam možná plombu, ale jinak je ok. To moje babička v jeho věku má jez zubní náhrady a děda taky, a to se o svoje zuby hodně starají a dávají si na to pozor. Zatím co soused si čistí zuby možná tak jen jednou za týden, když už je to asi cítit. No a teď se mi docela zvedá z toho žaludek. Proto jsme si řekla, že navštívím taky zubní hygienu.

Pěkné zuby chce každý.

Sice bezbolestné ošetření zubů v Praze je prima a jistě tam půjdu zase, ale dám přednost prvně prevenci. To je i logické, ale mě ani prevence nepomáhá. Paní zubařka mi řekla, že toto mám asi dědičné. Možná je to pravda, protože moje máme se taky o zuby stará, chodí i na bělení zubů a stejně má kazy. Myslím, že tohle je docela nespravedlivé. Ti, co se starají poctivě o chrup, tak mají se zuby problémy. Já jen doufám, že už žádné problémy mít nebudu. I když to nebolí, mám ze zubařů respekt. A taky to na druhou stranu ta péče o zuby stojí hodně peněz. Sice to chápu, ale bohatá zrovna nejsem. Ale zase jsme v klidu, že péče u zubaře nebolí. Tím se to všechno kompenzuje.