v Možná to ještě netušíte, ale mobilheim bude jistě i pro vás domovem podle vašeho gusta.
Mobilní dřevostavba je obydlí, které pořídíte za velice nízkou cenu. Dá se kdykoliv přemístit a to pomocí profesionální přepravy, kterou vám velice rádi zajistíme. Před ustavením domu, vám také se vším poradíme, dům postavíme podle vašich představ, dovezeme na místo určení a odborně ustavíme. Nemusíte si dělat žádné starosti, ani zařizovat tisíc jiných firem kolem. Zvládneme i úpravu terénu před dovezením domu. Následně s vámi rádi budeme spolupracovat i do budoucna, například na zateplení vašeho domova, nebo na jiných úpravách či opravách. Provádíme opravy záruční a pozáruční. Máme také bohatý doplňkový sortiment.
kluk s konvičkou.jpg
V případě, že si vyberete dům pouze pro rekreační používání, můžete si vybrat typ, který není dokonale zateplený. Ty se používají v případě, že zvolíte obydlí pro celoroční užívání. V takovémto obydlí pak můžete bydlet po celý rok, aniž byste si dělali starosti. Domy jsou zatepleny speciální technologií takzvanou PUR pěnou, která je nejdokonalejší v systémech zateplování.
lampa v rohu.jpg

Každá dřevostavba je pro nás vděčným domovem

Máte rádi přírodní materiály, pak není o čem diskutovat. Obydlí vám postavíme plně na klíč, stačí se u nás informovat. Nebo si jej můžete navrhnout sami pomocí našeho konfigurátoru.
a) Obydlí můžete využít rekreačně.
b) Dům se hodí pro celoroční používání.
c) Vyrobeno z přírodních materiálů.
d) Dá se kdykoliv přemístit.
e) Nízké měsíční náklady.
f) Levné mobilní domy.
g) Vhodné pro všechny.
Domky jsou stavěny jako nízkoenergetické. Díky tomu se nemusíte obávat vysokých měsíčních nájmů. V pohodě zvládnete platit splátky domu, v případě, že si jej vezmete na nějaký typ půjčky nebo hypotéky, a zvládnete platit také měsíční výdaje. Tato obydlí nestojí moc peněz a přitom se jedná o hezké a útulné bydlení, které je vhodné pro každého.
v Najdete si i vy v mobilních domech osobité kouzlo, kterým vás očarují? To už necháme na vás!
v Bydlení jako v každém jiném domově s nízkými měsíčními náklady – to jsou mobilheimy.