Zatímco by se každý dal na útěk, kdyby po něm začal někdo střílet dejme tomu ve škole, na ulici, při nějaké davové akci a podobně, jsou situace, kdy po sobě naopak nejeden z nás ochotně střílet nechá. Ovšem musí jít pochopitelně o situace, kdy mu nehrozí bezprostřední ohrožení života a zdraví, kdy jde jenom o variantu sloužící pro zábavu.

billboard-left

Takových situací, kdy se vrháme do boje, kdy kráčíme jako hrdinové vstříc palbě a cítíme se víceméně neohroženě, však život mnoho nepřináší. A pokud už se taková možnost naskytne, měl by ji každý, koho to baví, využít, měl by chytit příležitost za pačesy. A to zejména tehdy, když sám není vlastníkem žádné střelné zbraně a kdyby se tak ve skutečném životě do podobné situace dostal, nemohl by se ani bránit.

Podobnou možností, jak jít do boje třeba i s modrou knížkou, je například laser game. Tedy bojová hra, která není ničím než hrou a nikdo se jí tak nemusí ani trochu bát. Protože hry mívají šťastný konec a tato není výjimkou.
Stačí vzít několik kamarádů, kolegů, spolužáků, příbuzných a podobně, klidně i těch, které jste nikdy v životě ani na okamžik nezatoužili zamordovat, a vyrazit právě na laser game, kde po sobě střílet můžete. A to zcela legálně, bez rizika, že jim něco uděláte nebo oni pro změnu nějako poškodí vás. Jde totiž o střílečku, kde jediné, na čem ty druhé účastníky ohrozíte, je jejich bodové skóre. A z nějakých bodů se přece nestřílí.

DSC_0203

Ať jste mladší nebo spíše starší ročníky, ať jste muži nebo jejich něžné protějšky, dostanete tu příležitost se vyřádit jako opravdoví válečníci. Zažijete tu směs adrenalinu, napětí a legrace. A také si při tom dáte do těla, což rovněž nebývá na škodu, protože je už dávno známo, že našinci až příliš často trpí nedostatkem pohybu.
Dostanete vestu se senzory, laserovou pistoli a v aréně plné laserových efektů hrrr na ně.
Nepřátel se nelekejte, na množství nehleďte. A vítězství bude vaše. Vítězství jménem skvělé odreagování se.