V takové situaci jsou samozřejmě nejdůležitější kuchyň a koupelna. Ostatní pokoje, tj. ložnice nebo obývací pokoj, lze vždy snadno změnit a obnovit. Koupelna by měla být nejen estetická, ale funkční! Doporučujeme, jak to udělat levně a rychle a zároveň efektivně!

umyvadlový kohoutek

Levné výrobky dobré kvality

To, jak zařídíme koupelnu, samozřejmě záleží na tom, komu chceme pronajmout byt. Mělo by to vypadat jinak, pokud jsou pronajímateli studenti – jiné, pokud plánujete pronajmout byt rodině s dětmi. Není snadné zasáhnout vkus všech. Nejlepší způsob je zaměřit se na nadčasová řešení a barvy, které vždy vypadají dobře. Bílá, šedá nebo černá bude perfektní volbou!

Při výběru koupelnových předmětů však musíme vědět, že u některých prostě nestojí za to snažit se ušetřit. Kvalitní koupelnové baterie nebo sprchové kouty budou funkční po mnoho let a budou vypadat stejně dobře. Bude lepší vsadit na baterie, které mají keramické kartuše a technologie, které mohou snížit spotřebu vody.

Prvky, na kterých můžeme hodně ušetřit, jsou dlaždice. Ve skutečnosti nemusí být na každé zdi. Můžeme se omezit pouze na místo, kde bude sprcha a umyvadlo. Zbytek stěn může být pokryt speciálními barvami určenými pro koupelny. Tato barva je odolná vůči vlhkosti, lze ji otřít a omýt. Nábytek je prvek, bez kterého si dnes neumíme představit funkční a uspořádanou koupelnu. V jejich případě nemusíme nutně vybírat nejdražší možnosti. Modely i z nižších cenových relací jsou obvykle chráněny před negativními vlivy vlhkosti a jsou k dispozici v zajímavých typech povrchových úprav.
ručník, mýdlo a levandule

Sázejte na zajímavé koupelnové doplňky!

Konečný charakter interiéru ovlivňují doplňky a koupelnové příslušenství. Zajímavé koupelnové doplňky upoutají pozornost hned po vstupu. Zdůrazní místa, o kterých si myslíme, že stojí za to je ukázat. Trh je plný doplňků v zajímavých barvách a tvarech. Cena není vysoká a výhody nákupu jsou opravdu skvělé.