Máte svoji firmu, a vážíte si svých zaměstnanců i zákazníků, se kterými chcete udržovat dobré vztahy? Vymýšlíte pravidelně nějaké drobné dárky, které dáváte k výročí, k Vánocům a dalším příležitostem, kdy by se hodilo zákazníky a zaměstnance obdarovat? Pořádáte občas soutěže na sociálních sítích, abyste se dostali do povědomí široké veřejnosti? Ať tak či tak, můžete využít reklamní předměty. Díky těm vaši firmu každý uvidí. Tím spíš, pokud máte poutavý reklamní slogan nebo snadno zapamatovatelné logo.

flash disky

Reklamní a přesto účelný
Takový dírek potěší vždy dvojnásob, protože ho každý využije. Většina lidí dnes využívá počítače i externí disky. Chcete darovat firemní dárek, který k něčemu bude? Reklamní flash disky Promodarky.cz jsou skvělou volbou, protože určitě nezůstanou ležet na dně šuplíku. Nadchnou i USB kabely, které jsou rovněž potisknutelné.

Máte něco, co byste si nechali natisknout? Nebo budete rádi za námi vytvořený grafický návrh? V obou případech jsme tu pro vás. Velmi oblíbeným kouskem v této kategorii je USB kabel s konektorem, který může nosit i jako přívěsek na klíče. Dají se s ním nabíjet mobilní zařízení, což ocení snad každý, kdo používá mobilní telefon.

flash disk

Množstevní sleva
Jeden kus takového zařízení můžete koupit už za 39 Kč, a čím více kusů koupíte, tím více ušetříte. Vyplatí se vzít víc kusů, které může mít v záloze a sáhnout po nich, kdykoliv se vám to bude zrovna hodit. Neutrácejte za reklamu, která nemá smysl. Bannery a plakáty už dávno nejsou v módě. Budoucnost marketingu je právě v reklamních předmětech, lépe řešeno v PRAKTICKÝCH reklamních předmětech. Předměty denní potřeby s vaší reklamou budou pořád vidět, protože je lidé budou jednoduše používat. Proto jde o velmi vhodný typ reklamy, který stojí pár korun a je velmi efektivní. Neutrácejte za inzeráty, ale investujte do skutečně dobré reklamy.