Kam nejraději jezdíte na dovolenou? Já mám nejraději, když mohu jet někam k moři, kde je teplo. Miluji, kdy si můžu vybalit deku a ručník a nějaké studené pití, potom si lehnu do písku a koukám se na vlny a moře. To je úplně jako sen a baví mě to. Jenomže je logické, že tohle opravdu nejde dělat často. Nejraději bych to dělala třeba každý den anebo alespoň každý měsíc, ale to bych asi musela být bohatá.

Miluji moře.

A to já bohužel nejsem. Já mám takovou průměrnou práci v obchodě, protože jsem prodavačka. Takže jistě víte, že můj plat není nějak extra vysoký, abych si každý měsíc jezdila někam na dovolenou. Ale je pravda, že když je člověk úplně odpočatý, hlavně tedy psychicky, tak pak dává lepší výkon než člověk neodpočatý. Tohle je opravdu dokázáno a věci to potvrdili. Ale co si opravdu dopřeji, taky dovolená jednou ročně, a to hlavně u moře.

 
Mám, ráda exotiku a teplo.
 

Já totiž nemám ráda zimu a ani hory a vůbec neumím lyžovat. Ani se nechci učit lyžovat, protože pro je to úplná blbost a nechci si zlomit nohy. Moje sestřenice si na lyžích už dvakrát zlomila nohu a stejně pořád jezdí? Je to docela síla a děs! Takže u mě nějaké zimní dovolené na horách, kde by se lyžovalo nebo běžkovalo, to vůbec nepřipadá v úvahu. Vůbec mě to neláká. Nebavilo by mě do sebe soukat nějaké husté oblečení, připadala bych si jako nějaký medvěd anebo tuleň. Tak jedu raději někam k moři, kde si vezmu svoje mini bikiny a opaluji se. Samozřejmě nezapomínám na kvalitní opalovací krém, abych se domů nevrátila jako rak anebo slouplá z kůže. Moje kolegyně se jednou vrátila z dovolené a měla tak spáleninu kůži, že musela používat speciální krém a pěnu z lékárny, aby si popálenou kůži z dovolené nějak speciálně ošetřila. Takže moje kolegyně je asi pro všechny úplný odstrašující případ, kdy se nehodí jezdit k moři bez opalovacího krému.