Ať už jste drobný podnikatel nebo velká firma, určitě vždy přemýšlíte nad tím, jak vaše zboží bezpečně a levně dopravit k zákazníkovi. Na silnicích je vysoký provoz a tak se může velmi snadno stát, že řidič bude muset prudce zabrzdit a náklad v jeho autě se snadno dostane do nechtěného pohybu. Jak tedy zabránit nechtěnému poničení?

Přeprava zboží

Vhodný obalový materiál je základem dobře provedené přepravy. Nezáleží na velikosti zboží nebo na tom jestli se jedná o potravinářský nebo automobilový průmysl. Plastové bedny a přepravky zajistí vašemu zboží maximální bezpečí. Bedny jsou bezpečné, moderní, hygienické a variabilní. Vaše zboží kromě poničení při přepravě ochrání také před možnou kontaminací nebo znečištěním. Přepravky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, jako je polyetylen a polypropylen a díky tomu jsou vysoce odolné. Pyšnit se také můžou vysokou nosností. Vybrat si můžete mezi plastovými bednami s víkem nebo bez víka. Některé plastové bedny s víkem a přepravky splňují požadavky na přepravu biopotravin. Plastové bedny nemusíte využívat jen při přepravě. Snadno je také využijete při uskladnění zboží a součástek. Přepravky jsou vyráběny v různých barvách, typech a velikostech.

Plastová bedna

Všechny plastové obaly jsou kompatibilní se standardizovanými rozměry plastových palet. Pokud přepravky nebudete momentálně využívat, nemusíte mít strach, že by vám zabíraly zbytečně mnoho místo. Jejich skladování je velmi snadné. Plastové přepravky lze lehce složit a stohovat. Každá přepravka má životnost až deset let a je 100% recyklovatelná. Zátěž pro životní prostředí je tedy minimální. Už nemusíte mít strach z toho, že vaše zboží nedojede v pořádku do cíle. Špatná dopravní situace nepoškodí vaše dobré jméno. S plastovými bednami a přepravkami, vše dorazí v takovém stavu, v jakém byste si to vy sami přáli.