Banky mají svá vlastní pravidla. Jakmile nemůžete dokázat, že hrajete podle jejich pravidel, pak s nimi nehrajete vůbec a do hry vás ani nepustí. Nemůžete ani nahlédnout! Banky potřebují od svých klientů záruky, proto jsou dva hlavní důvody, proč vás mohou odmítnout. V prvé řadě kontrolují registry dlužníků. Jakmile se tam vaše jméno objeví, je s vámi amen. Registry dlužníků jsou pro ně alfou a omegou celého bankovního systému. Další případem může být nedostatečný příjem, který potvrzuje jejich domněnku, že nejste schopni splácet půjčku, což je velký problém a proto vás mohou klidně odmítnout. Jakmile se vám to stane, tak nepodléhejte panice. Je zde i jiné řešení!

jezero, domy, hory

Nejlepší možné řešení

Nesnažte se oklamat banky, zbytečně vydáváte sílu na něco, co je zkrátka nemožné. Bojovat s větrnými mlýny totiž můžete, ale sami nakonec zjistíte, že je nemožné je překonat.

Nebankovní hypotéky mají úplně jiná pravidla, což je velice příjemné i pro tyto případy lidí, kteří jsou v nouzích a jiným způsobem peníze získat nemohou. Jedná se však o velice solidní firmy, které vám dají záruky, poskytnou peníze a to dokonce velice rychle, mnohdy rychleji než banky a máte s nimi stejně nízký úrok, podobný jako v bance!

v Bez složitého papírování, schválení do 24 hodin!
v S nebankovní hypotékou si můžete zaplatit dluhy, vyplatit exekuce, peníze použít jakýmkoliv způsobem.
v Chováme se vstřícně ke všem klientům, snažíme se pomoci i těm, kteří jsou ve velké finanční tísni nebo v obřích problémech. Vždy se dá něco dělat!
v Nebudete muset prokazovat své příjmy.
v Neprohlížejí se registry dlužníků.
v Splatnost až na dobu 30 let.
v Žádné poplatky předem!
v Odklad splátky až o 12 měsíců.
v Nízká splátka podobná jako v bance.
v Běžná úroková míra bez prokazování příjmů a bez registrů je 6-11 % p.a.
v Existují také VIP hypotéky, u kterých je možné získat úrok od 4% ročně.
v Vyplácí se až 70 % odhadní ceny nemovitosti.

kalkulačka, papíry