Jestliže se už dlouho trápíte tím, že se váš život nevyvíjí podle vašich představ, tak s tím zkrátka něco udělejte. A udělejte to hned, nemá žádný smysl stanovovat si nesmyslné milníky, které budete brzy zase posouvat o kus dál. Řeči jako v létě to vyřeším, ještě měsíc počkám, po výplatě to bude lepší a na Vánoce dostaneme prémie a tak podobně, nemají žádný smysl. Sliby jsou jen chyby, a úplně nejhorší je, když si člověk lže sám sobě do kapsy. Vždyť už snad tomu ani nemůžete věřit, nebo ano?

unavený student

Takové plané sliby totiž znamenají jen to, že se snažíte sami sebe donekonečna uklidňovat tím, že jednou bude líp. Jenže otázka zní, kdy je ono konkrétní datum, kdy to bude, a zda takové datum vůbec existuje, zda ten termín, kdy bude lépe, vlastně přijde. A nevěřte tomu, dokud budete své potřeby odkládat, tak nebudete nikdy spokojení. Jediný ověřený způsob, jak se dobrat spokojenosti je ten, udělat něco hned.

bohatství v aktovce

Prostě pokud toužíte po dovolené, tak si ji hned objednejte. Jestliže toužíte po novém bydlení, tak si ho pořiďte. A stejně tak si kupte nové auto či nové spotřebiče do kuchyně či cokoli jiného, po čem toužíte. Jinak to neuděláte nikdy. Sice vás to vyjde levně, ale nebudete nikdy spokojení. A je lepší mít vítr v kapse než být nešťastný.

veselá stínohra

A navíc, proč byste se měli trápit zrovna v době, kdy na trhu existují ověřené finanční nástroje, které nám umožňují žít podle svých představ a žít v přítomnosti. Americká hypotéka bez registru vám umožní vzít si právě takový úvěr, jaký zrovna potřebujete, a to bez čekání a na cokoli. Stačí se za ni zaručit svou nemovitostí, a je to. Už si nemusíte slibovat, co by kdyby, už můžete mít všechno hned teď.