Také se vám stalo, že vaše kamarádka nebo dokonce vy osobně jste potkali muže, který vás zaujal a začala jste vy nebo ona s ním randit? Je opravdu podle vašich představ, skvěle si spolu rozumíte a vše by bylo zalité sluncem, ale…

Je to v tom velké ALE! Např. je o dva centimetry menší než vy a vy to nemůžete jednoduše skousnout a stále na to musíte myslet?
muž a žena na lavičce

Je zcela normální, že každá žena si stanoví, jak má její vyvolený vypadat, ale jak se říká: „Všeho s mírou.“ Přece ho kvůli jedné menší „vadě“ nepustíte k vodě, když všem vašim bodům odpovídá. Je třeba si zapamatovat, že dokonalý muž ani žena neexistuje. Každý člověk má světlé, ale i stinné stránky. Musíme ho brát takového, jaký je. Bohužel mám pocit, že v dnešní době to některé ženy přehánějí, na každém vidí chybu, a pak se diví, že zůstávají na ocet. Holt přebíraly, až nakonec přebraly. Samozřejmě neříkám, že máme přehlížet všechno a je důležité, abyste si vybrala partnera, kterého budete milovat a budete se s ním mít dobře. Ale pokud vám na něm vadí malá až nesmyslný detail, kterého si málokdo všimne, měly byste se nad sebou zamyslet. Ano, kdyby byl o hlavu menší, tak bych to i pochopila, ale centimetr až dva, které nejsou na první pohled vidět? Kdyby byl vyšší, byl by vaší láskou života?
přemýšlející žena

Říkáte si, jestli tento článek není trochu přehnaný? Nemyslím si. Opravdu jsou mezi námi (a pár takových žen znám), které opravdu takové „titěrnosti“ řeší.  Ironií je, že potom vám třeba u kávy brečí, že jsou samy, zatímco jiní si užívají společného života. Pak někoho potkají a řeší tenhle detail. Zajímavé na tom je, že více se řeší vzhled než to, jaký je uvnitř.

Když si to shrneme, opravdu jsme vybíravé, ale nevěšte hlavu! Ani muži nejsou v tomhle pozadu. Člověk, aby se bál vyjít na ulici jen maličko neupravený a dával si pozor, jak se chová.