Vzhled prodává – to už víme všichni a dávno. Není tak divu se všechny firmy utrácejí opravdu nemalé finanční prostředky k tomu, aby design svých výrobků a služeb dohnali k dokonalosti. K tomu všemu samozřejmě patří i perfektní image společnosti, dokonalé logo a bezchybné webové stránky. Pokud jste vše malá firma nebo živnostník, určitě nemáte peníze na to, abyste si platili vlastní marketingové a grafické oddělení o několika lidech.

grafické práce

Pokud je přesně tohle váš případ, máme pro vás řešení. Existují takzvané externí grafické a marketingové firmy, které vám se vším velmi ochotně pomohou. Jednou takovou je grafické studio Opava Imperialmedia. Firma se zaměřuje na pomoc v tomto ohledu nejen malým firmám a živnostníkům, ale poskytuje pomocnou ruku každému, kdo o ní požádá – a nezáleží na velikosti.

Výhodou těchto společností je především fakt, že se jedná o externí zaměstnance. Nemáte o ně žádnou starost a práci jim zadáváte až v momentě, kdy od nich něco potřebujete. Neplatíte si tak zbytečně člověka, který by vám například půlku měsíce jen tak proseděl v kanceláři a nic nedělal. Prostě platíte za přímo odvedenou práci. Navíc k zaměstnancům nemáte žádné povinnosti a nemusíte jim platit nemocenskou a ni žádné jiné poplatky.

tvorba webu

Tyto firmy nejčastěji používají podniky již na svém startu – a to hlavně proto, že firma bez loga a webových stránek v dnešní době skoro neexistuje. A pokud bychom si měli nalít čistého vína, musíme si přiznat, že tvorba webových stránek je opravdu komplexní a složitá věda, se kterou když nemáte zkušenosti, se nevyplácí dělat svépomocí. Web zkrátka musí pracovat na první dobrou a nejen to – musí být i době navržený pro internetové vyhledávače, aby jej dokázaly najít. Této problematice se říká SEO a nezkušený člověk bez praxe, s ní jen těžko pohne. Navíc web nesmí obsahovat žádné chyby v kódu.