Když se řekne „erotická masáž“, jistě se vám v mysli vybaví na prvním místě muž, toužící po orgasmickém vyvrcholení. To je však poněkud zkreslený pohled, neboť masérské salóny pravidelně navštěvují i ženy, aby se zbavily okovů, co nám klade na bedra současná moderní uspěchaná a bohužel i vystresovaná civilizace.

žena v posteli

Všudypřítomný stres vs něha

Také máte pocit, že se lidé kolem vás chovají tak, jako by byli na bojišti vystaveni válečným útrapám? Z úst některých citlivých jedinců může dokonce zaznít, že mají při kontaktu s lidmi pocit, jako by na ně neustále někdo útočil. Všichni dobře víme, že jediné, co potřebujeme, je láska – ta univerzální energie, protkaná důvěrou v sebe sama a v ostatní, že jsou všichni součástí jednoho celku, že nemá význam proti sobě bojovat a konkurovat si, ale spolupracovat a hlavně si užívat jedinečnosti každého z nás.

Součástí lidské přirozenosti jsou také doteky, něha, objímání, zkrátka pocit, že si nejsme lhostejní, a že se máme rádi. Jedním z nejčastějších důvodů návštěv salonů erotických masáží je nedostatek něhy a pozornosti v partnerském svazku, nebo dokonce pocit osamělosti. Zvláště citlivé jsou v tomto ohledu ženy, na rozdíl od mužů jim nejde ani tak o pohlavní uspokojení, jako o to mentální – duchovní. Samozřejmě, že lze tímto způsobem prožít i slastný orgasmus, ten ovšem mívá hlubší kořeny a vychází z nitra osobnosti. Často se také stává, že je-li mezi masérkou a ženou klientkou naprostá důvěra a pochopení, lze tímto způsobem prožít i tzv. celotělový, déletrvající, anebo vícenásobný orgasmus.

žena prožívající rozkoš

Erotické masáže pro ženy bývají natolik příjemným prožitkem, že jsou vyhledávány opakovaně. Prvotní uvolnění a prožitek rozkoše začíná pomalu nabírat na intenzitě, přispívá k tomu příjemná relaxační hudba i prostředí. Jemnými doteky se ženské nitro otevírá v atmosféře důvěry, kdy klientka postupně odhazuje zábrany a dovolí sama sobě požádat masérku o způsob a techniku hlazení a mazlení tak, jak jí to nejvíce vyhovuje, a kde cítí nejsilnější proudění energie.