Sluneční paprsky nesvítí věčně, a proto není takové počasí vhodné na opalování. Naštěstí můžeme využívat neustále solárií, které zajistí nádherné opálení.

Opalování v soláriu

Jak na to?

Přírodní opalování je pomalu na ústupu, protože je velmi závislé na slunci, které má pokaždé jinou intenzitu a mnohdy není na opalování dostatek silné. A proto lidé stále častěji volí možnost opalování v solárií, díky kterým snadno při pravidelných návštěvách dosáhnete vysněného výsledku. Solárií je velká spousta, kdy se nejčastěji volí horizontální, protože si do něj pohodlně lehnete a můžete odpočívat.

opalování u moře

Rozlišujeme je také podle výkonu, protože každá pokožka potřebuje něco jiného. Před návštěvou je dobré se u lékaře přesvědčit, že s opalováním v soláriu nemáte žádné problémy. Je nutné používat speciální přípravky pro tento typ opalování, přičemž s nimi si nemusíte vůbec lámat hlavu, protože s tím vším Vám poradí odborníci. Ale v daný den nepoužívejte jiné přípravky než určeny pro tuto činnost. Základním pravidlem bývá odložení šperků a nasazení ochranných brýlí, aby chránili náš zrak. Poté se v soláriu pravidelně hýbejte a následně se nesprchujte.

Na společnosti záleží

Větší města nabízí více provozovatelů, kteří vlastní solária a nabízí lidem tak své služby. Ze začátku je dobré se vyhnout nějakým poskytovatelům, kteří mají pro výdělek jedno solárium a pořádně ani neví, jak Vám poradit, abyste docílili nádherného opálení. Mnohem lepší jsou ověřené firmy, kde je skutečně zkušený personál a široká nabídka stojů. Jedním z takových je solárium Brno, kde se nachází hned několik strojů, ve kterých můžete stát i sedět a dělí se podle výkonu. Hlavní výhodou je zkušený personál, který se v této technologii opravdu vyzná. Takže pokud jdete na takové opalování poprvé, tak Vám naprosto vše vysvětlí, a hlavně Vám sestaví kompletně celý opalovací plán.

horizontální solárium

V něm Vám budou naplánovány postupné návštěvy a doporučené vhodné přípravky. Tento plán je u každého jiný, kdy se posuzuje hlavně pokožka, přičemž každý z nás ji má jinou. Pokud ho budete dodržovat, tak za určitou dobu se můžete těšit na skvělý výsledek.