Ne všichni muži jsou stejní. Existují tací, kteří kdyby mohli, tak by svou partnerku nosili od rána do večera na rukou, ale jsou i tací, kteří i přesto, že mohou být rádi, že nějakou partnerku mají, se jí vůbec nevěnují. Žena, které není věnována pozornost, se ale nemusí s takovým mužem cítit dobře, protože každá žena potřebuje určitou pozornost svého muže. Právě tyto ženy mají velké sklony k tomu, že si najdou milence, který se jí bude více věnovat. Jestliže jako muž nechcete, aby došlo k tomu, že budete mít vaše žena milence nebo se rozhodne vás kvůli jinému muži opustit, měli byste zapřemýšlet nad tím, jak se k dané ženě stavíte.

muž se ženou

Je možné, že bude potřeba změnit přístup, aby se vše zlepšilo a bylo vše skvělé a úžasné. Žena bude velmi ráda, pokud si alespoň jeden den v týdnu na ní najdete celý den a společně něco podniknete a to ať už nějaký výlet, nebo společně zavítáte na nějakou akci, na kterou se chtěla daná žena již velmi dlouho podívat. Pokud spolu dva lidé bydlí, je jasné, že se budou potkávat a to i když jen pár hodin denně, pokud oba chodí do práce. I tak ale máte možnost spolu trávit nějaký čas, který můžete využít k tomu, že se zeptáte, jak se kdo z vás má, jestli vás něco netrápí apod.

milující se pár

Takové věci jsou velmi důležité, protože pokud se jeden z partnerů nebude cítit dobře, nebo mu něco nebude vyhovovat, je možné to probrat a nějakým způsobem vyřešit. Neříká se jen tak, že vztah je také o komunikaci. Jsou muži, kteří jsou opravdu velmi nedostupní a z něčeho takového jistě žena mít radost nebude. Věřte nebo ne, ale každé ženě jednou začne vadit, že se jí její muž nevěnuje a pokud se právě vy své ženě nevěnujete, věřte, že velmi brzy to poznáte. Každý muž by si měl své ženy vážit a být rád za to, že jí má. Myslete na to, že jsou věci, které ženy prostě potřebují, protože by bez nich nemohl vztah fungovat.