Snad každý kdo má auto se někdy setkal s tím, že ho jeho auto pěkně vypeklo. Často se stává že píchnete nebo prorazíte gumu zrovna když to nečekáte. To jsou ale poměrně časté problémy, které lze rychle vyřešit. Problém nastává v případě že jde o poruchu, která se nebude dát vyřešit hned, ale pár dní to potrvá. Pouto dobu stojí vaše auto v servisu, a vy nemůžete jezdit. Protože většina lidí auto potřebuje denně, nezbývá nic jiného než si auto vypůjčit. Bohužel ne každý servis má náhradní auta, která mohou v případě potřeby svým zákazníkům dát k dispozici. Proto je dobré se obrátit na autopůjčovnu a vyřešit problém tam.

škoda fabia

Pokud potřebujete vědět která autopůjčovna Praha má volná vozidla, podívejte se k nám. Jsme jedna z nejlepších autopůjčoven, protože fungujeme nonstop. Pokud jste zůstali stát někde na krajnici v noci, zavolejte nám. Jsme schopní vám auto přistavit v kteroukoliv denní dobu. Co budete potřebovat? Musíte nám předložit dva doklady totožnosti a musíte složit vratnou zálohu.

fialová škoda

Můžete si vybrat
Naše autopůjčovna funguje na trhu už více než 20 let. Za tuto dobu jsme půjčili tisícům lidí auto, když ho nejvíc potřebovali. Aktuálně máme v nabídce nejen osobní auta, ale i dodávky. Můžete si vybrat jak starší modely, tak i nejnovější auta. Čeká na vás třeba Škoda Rapid, Fabia či Octavia a to jak v krátkém, tak i v dlouhém provedení. Auto vám můžeme přistavit kamkoliv budete potřebovat, a to samozřejmě i během víkendu a svátků.

S našimi auty můžete jezdit kdekoliv po ČR a pokud je to nutné, můžete s ním i za hranice po předchozí domluvě. Každé naše auto je ve skvělém technickém stavu s platnou STK, dálniční známkou a samozřejmě s plnou nádrží. Jediné co musíte udělat je vrátit nám auto v dohodnutý termín a s plnou nádrží. To je vše co od vás budeme chtít. Vyberte si svoje přechodné auto a jezděte i když je to vaše mimo provoz.